Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ З ТОЛЕРАНТНОСТІ У М. СУМИ ТА СУМСЬКИЙ ОБЛАСТІ

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ З ТОЛЕРАНТНОСТІ У М. СУМИ ТА СУМСЬКИЙ ОБЛАСТІ
Сумський центр європейської інформації у рамках всеукраїнської акції з толерантності провів ряд заходів присвячених вихованню толерантності серед молоді у листопаді-грудні 2009 року.
У листопаді 2009 року був оголошений конкурс творчих робіт для молоді на тематику толерантності від Мережі Центрів європейської інформації України. У конкурсі взяло участь 23 роботи представлені від шкільної та студентської молоді м. Суми та Сумської області, серед яких поробки, постери, стіннівки, есе та малюнки. Підсумки конкурсу були підведені та визначені переможці. Нагородження переможців було перенесено через подовження карантину у навчальних закладах міста.

До реалізації заходів була залучена Мережа євроклубів Сумщини. Таким чином, було проведено:
- Мистецьке асорті «Ми такі різні. Ми такі рівні». Захід проводив Євроклуб ССШ №17 у співпраці із СумДу. Мета заходу сприяння міжкультурного спілкування та толерантного ставлення між молоддю м. Суми та іноземних студентів, які навчаються у сумських навчальних заходах. У заході прийняли учать 30 представників української молоді, 20 іноземних студентів із африканський, азіатських країн та волонтери EVS із Німеччини, Франції та Італії.
- У рамках тижня толерантності, що був ініційований євроклубом №1 (ССШ №1), було проведено тренінг «Толерантність - індивідуальність», в якому взяло участь 30 учнів ССШ №1; конкурс фото «Куточок толерантності» (фото колаж); День листування (зі слоганом «зроби приємно іншим та подаруй лист»…(толерантне відношення в інших країнах Європи і актуальність цієї теми сьогодні)).
Провели 3 тренінги серед учнів 5-8 класів « Толерантне спілкування».
- Тиждень толерантності ініційований євроклубом ССШ №29. У рамках тижня був проведений конкурс постерів серед учнів художніх класів «Ти да я, да ми з тобою!», конкурс есе серед учнів гуманітарних класів «Толе-рантність - це…», конкурс колажів «Ми всі діти Землі», захід скринька добрих справ (серед учнів 1-11 класів).
- Рольові ігри ініційовані євро клубом ССШ № 10. Загалом було проведено 3 рольові гри з толерантності серед учнів 8-10 класів.

Контакти:
Юлія Сакунова
+38 (0542) 798668
info@eu.sumy.ua
www.eu.sumy.ua
Розділ: Новини Переглядів: 830 | Розміщено: 23 грудня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :