Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Волонтерство у країнах Європейського Союзу

Волонтерство у країнах Європейського Союзу
Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» пропонує можливість активній та вмотивованій молоді долучитися до проектів Європейської волонтерської служби програми «Молодь в дії» Європейської Комісії. Європейська волонтерська служба – це програма, що дозволяє молоді віком від 18 до 30 років здійснювати волонтерську діяльність в країнах Європейського Союзу. Термін волонтерського сервісу варіюється від 2 до 12 місяців. Сфера діяльності, до якої залучається молодь дуже різноманітна: культура, молодь, спорт, соціальна допомога, культурна спадщина, мистецтво, навколишнє середовище, розвиток співпраці тощо.

Метою ЄВС є підтримка участі молоді у різноманітних формах волонтерської діяльності всередині Європейського Союзу та поза його межами. Молодь залучається до колективної або індивідуальної добровільної неоплачуваної діяльності. Участь у програмі є безкоштовною. Учасникам покривається проживання, харчування, 90 % вартості проїзду, візові витрати, волонтери отримують кишенькові гроші. Детально про умови програми читайте на веб-сайті програми «Молодь в дії»http://ec.europa.eu/youth/youth-in-action-programme/european-voluntary-service_en.htm.

Для того, щоб взяти участь у проекті ЄВС заповніть анкету http://www.eu.sumy.ua/fileadmin/user_upload/files_news/European_Voluntary_Service_application_for_the_candidate_02.doc, складіть мотиваційного листа англійською мовою, підготуйте своє резюме http://www.eu.sumy.ua/fileadmin/user_upload/files_news/CVTemplate.doc та відправте на електрону адресу Центру європейських ініціатив: info@eu.sumy.ua. Ми Вас будемо повідомляти про вакансії та можливості участі у програм
Розділ: Новини Переглядів: 675 | Розміщено: 15 березня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :