Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Волонтерство – шлях до успіху!

Волонтерство – шлях до успіху!
Протягом чотирьох днів у Сумах проходив тренінг «Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації». Організатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтрики МФ «Відродження».

382ee8eabb.jpg (37.19 Kb) У ході тренінгу представники центрів європейської інформації України розглянули поняття «волонтерство» та визначили власні потреби та мотивації в роботі з волонтерами. Учасники намагалися розібратися та навчитися управляти ризиками в роботі з волонтерами, планувати волонтерські програми, дізналися про міжнародні волонтерські проекти. Під особливим контролем було питання визначення перспектив та можливостей для мережі Центрів європейської інформації у 2011 році, який оголошено Європейським роком Волонтерства.

Учасники обговорили та розробили власні механізми залучення та «утримання» волонтерів у центрах європейської інформації. Заплановано, що на наступний тренінг «Школа волонтерів ЦЄІ», котрий відбудеться у лютому 2011 року, будуть запрошені нові волонтери центрів європейської інформації.

Тренінг проходив у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації», який націлений на часткове вирішення проблем людських ресурсів в ЦЄІ та необхідності напрацювання механізмів роботи з волонтерами в центрах, які б здійснювали як поточну роботу, так і допомагали в організації інформаційних заходів. Цей проект у майбутньому допоможе центрам європейської інформації, навіть за відсутності або недостатнього фінансування певних заходів, організовувати свою роботу на гідному рівні та підтримувати свою «життєздатність».

dsc02728.jpg (24.16 Kb)1617a6a6cb.jpg (26.99 Kb)3ced765b79.jpg (38.83 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 687 | Розміщено: 10 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :