Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Волонтерство перетнуло кордони

Волонтерство перетнуло кордони
Майже два тижня – 15-27 серпня - представники із шести країн Європи брали участь в молодіжному обміні «EVS – Crossing Borders» за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу.
7366c7d15c.jpg (38.45 Kb) По шість чоловік із Чехії, України, Грузії, Сербії, Болгарії та Естонії зустрілися у Празі, щоб дізнатися про можливості участі у програмах EVS (European Voluntary Service – Європейська волонтерська служба), а також розповісти мешканцям та гостям Праги про Європейське волонтерство шляхом інформаційних та промо акцій. Партнером проекту в Україні виступила СМГО «Центр європейських ініціатив». Програмою проекту «EVS – Crossing Borders» передбачалися заняття з міжкультурного спілкування, волонтерства, обговорення ситуації з волонтерства у кожній із країн-учасниць.

Під час промо акцій учасники привертали увагу пражан за допомогою флешмобу (учасники власноруч виготовили футболки з літерами і зробили надпис European Voluntary Service), звернули увагу перехожих на «живі скульптури», роздавали інформаційні довідки про Європейську волонтерську службу. Слоганами учасників промо акцій були «Be cool – be EVC», «Sex, voluntarism and rock-&-roll», «Just to do it», “I am doing it – EVS” та інші. У людному місці Праги проектанти пропонували сфотографуватися із знаменитістю – з маскою відомих осіб – та відмітити себе на FaceBook. Приємно, що місцеві жителі не лише схвально ставилися до всього, що презентували учасники проекту на празьких вулицях, а й активно долучалися до акцій.

Автор: Інна Битюк

c424c25ce5.jpg (36.6 Kb)d1dc1776c8.jpg (45.2 Kb)1ab5fdf6f6.jpg (31.65 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 688 | Розміщено: 1 вересня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :