Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Відзначаємо День європейських мов разом!

Відзначаємо День європейських мов разом!
30 вересня молодь Сумщини долучилася до святкування Дня європейських мов. Захід був організований волонтерами СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумським державним університетом в рамках проекту «Центр європейської інформації».

556155d0b4.jpg (38.35 Kb) На свято прийшло близько 150 чоловік – учасників європейських клубів міста Суми. На початку заходу молодь була поділена на невеличкі туристичні групи, і їх було запрошено до Європейського експресу. Як тільки пролунав гудок потягу подорож почалась. Молодь мала можливість відвідати різноманітні країни Європейського Союзу, вивчити декілька фраз на місцевій мові, виконати різноманітні цікаві завдання, отримати сувеніри та подарунки з кожної країни. 2 години подорожі промайнули як одна мить. Молодь дізналася багато нового та отримала море позитивних емоцій, а також, ми сподіваємось, гарну мотивацію вивчати іноземні мови.

День Європейських мов святкується з 2002 року за ініціативи Ради Європи. Метою визначення цієї дати є сприяння вивчення іноземних мов по всій Європі. Україна також приєдналась до святкування цієї дати. «Центр європейських ініціатив» долучається до організації святкування Дня Європейських мов у м. Суми та Сумській області вже два роки поспіль.
bcb6e5273e.jpg (29.39 Kb)ddb2978dad.jpg (29.59 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 824 | Розміщено: 1 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :