Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Відбір учасників проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації»

Відбір учасників проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації»
Запрошуємо подавати заявки на участь в першому етапі проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації». Тренінг «Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації» відбудеться 5-8 грудня 2010 року у м. Суми. Організатором тренінгу виступає громадська організація «Центр європейських ініціатив» під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження».
У програмі тренінгу будуть розглянуті:

Поняття волонтерства, обмін наявним досвідом;
Залучення волонтерів, визначення потреб та мотивації;
Орієнтація та навчання волонтерів;
Керування роботою волонтерів;
Оцінка діяльності волонтерів;
Утримання, визнання та винагородження волонтерів;
Управління ризиками в роботі з волонтерами;
Планування волонтерської програми;
Міжнародні волонтерські програми;
«Європейський рік волонтерства – 2011»: перспективи та можливості для МЦЄІУ.
Також заплановано, що на тренінгу буде розроблена певна модель, за якою в подальшому можна буде залучати та співпрацювати з «постійними» волонтерами в ЦЄІ.

У цілому проект «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації» націлений на часткове вирішення проблем людських ресурсів в ЦЄІ та необхідності напрацювання механізмів роботи з волонтерами в ЦЄІ, які б здійснювали як поточну роботу, так і допомагали в організації інформаційних заходів. Цей проект у майбутньому допоможе Центрам європейської інформації навіть за відсутності або недостатнього фінансування певних заходів, організовувати свою роботу на гідному рівні та підтримувати свою «життєздатність».

Наступними етапами проекту стануть: навчання волонтерів, підтримка реалізації волонтерських ініціатив, стажування, навчальні візити для волонтерів, складання бази даних волонтерів та розробка рекомендацій по роботі з волонтерами в ЦЄІ. Більше інформації про проект http://ukrcei.org/anouns/anons_proektiv_merezhi_centriv_evropeiskoi_informacii_ukraini_v_2011_roci.html

Місце проведення: м. Суми.

Дати проведення: 5-8 грудня 2010 року.

Тренери: Ярина Боренько та Андрій Донець з тренерської групи «Діалог».

Керівник проекту: Анна Ковбасюк (Десятова).

Вимоги до учасників:

• особиста мотивація то мотивація організації, що делегує. Передбачається, що особа, яка візьме участь в даному тренінгу буде відповідати за координацію волонтерів в своєму ЦЄІ в майбутньому та буде контактною особою на наступних етапах проекту;

• наявність певного досвіду роботи;

• готовність брати участь в проекті протягом всієї його реалізації та в майбутньому;

• бути представником певного ЦЄІ. Якщо ви представляєте організацію, яка не є партнером в проекті центру європейської інформації (ГО або бібліотеки), ви можете взяти участь в проекті за умови представлення листа-підримики від організації, яка реалізує проект із зобов’язанням виконання функції координації волонтерів у вказаному ЦЄІ в майбутньому.

Умови участі у тренінгу: організатори покривають проживання, харчування, необхідні матеріали, а також компенсують вартість проїзду з місця проживання до місця проведення тренінгу та назад за умови наявності оригіналів квитків (автобус або потяг: плацкарт чи купе).

Термін подачі анкети на участь в тренінгу: 21 листопада 2010 року.

Ви можете заповнити он-лайн анкету тут https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&pli=1&formkey=dGNjUFJhbmF6b2Zaa1VJaWVZN3dJTlE6MA#gid=0

Листи підтримки (за необхідності) надсидайте додатково на електронну адресу info@eu.sumy.ua, але тільки після заповнення он-лайн анкети.

Розділ: Новини Переглядів: 665 | Розміщено: 18 листопада 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :