Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Табір євроклубів «Європленер» -2011

Табір євроклубів «Європленер» -2011
Традиційно після святкування Дня Європи євроклуби Сумщини збираються на Європленері. У цьогорічному таборі євроклубів взяли участь близько ста школярів із Сумської та Полтавської областей. Протягом двох днів 1-2 червня працівники ГО «Центр європейський ініціатив» провели для них «єврозустріч» з елементами тренінгової програми. Захід проходив за підтримки управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Міжнародного Фонду «Відродження» у партнерстві з Мережею Центрів європейської інформації України.
p1010447.jpg (40.13 Kb) У ході Європленеру вдался підвести підсумки діяльності за рік, проаналізувати цьогорічне святкування Дня Європи у Сумах, побачити роботу інших колег, перейняти досвід та просто поспілкуватися з цікавими, талановитими й креативними людьми, знайти нових знайомих і, головне, – заохотити до подальшої роботи та співпраці євроклуби Сумської та Полтавської областей, розробити спільні проекти та реалізувати їх. У формі неформальної освіти школярі познайомилися з питаннями захисту прав дитини та європейських цінностей.

Під час європленеру школярі мали змогу пограти в цікаві ігри, які дозволили їм ближче познайомитися одне з одним, об’єднатися у групи за інтересами та просто весело провести час. Згодом почали грати в єврофутквест з прав людини. Після захопливої гри на школярів чекала євродискотека. Увечері «європленерці» зібралися біля вогнища, де обговорювали життєві ситуації, ділилися враженнями від прожитого дня, розповідали про свої хобі та співали пісні. Найбільше учасникам запам’яталася захоплива гра в paintball.

«Центр європейських ініціатив» подякував школярам за їхню непересічну участь у житті євроклубів та побажав їм і надалі вивчати Європу, усвідомлювати європейські цінності, виховувати у собі лідерські якості та дотримуватися активної громадянської позиції.

Автор: Інна Битюк

p10104.jpg (28.77 Kb)p1010467.jpg (44.4 Kb)p1010475.jpg (45.34 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 709 | Розміщено: 3 червня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :