Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Сумщина проводжала майбутніх Бекхемів та Блохіних

Сумщина проводжала майбутніх Бекхемів та Блохіних
2 березня у Сумському державному університеті пройшли проводи юних футболістів-аматорів на Перший міжнародний молодіжний проект «TriM». Це так звана альтернатива чемпіонату «Євро-2012» для молоді, у рамках якої команди з України, Польщі та Німеччини зустрінуться у дружніх матчах із вуличного футболу.
_mg_7954.jpg (27.37 Kb) Організатором чемпіонату на Сумщині виступила СМГО «Центр європейських ініціатив» та асоціація євроклубів області. Під час заходу обговорювали мету та очікувані результати від проведення подібного чемпіонату Європи з футболу, а також наголошувалося на активній життєвій позиції кожного з молодих спортсменів, які вже 8 березня будуть захищати честь Сумської області та України на загальноєвропейському рівні. Також на урочистій зустрічі були присутні почесні гості: ректор СумДУ Анатолій Васильєв, координатор асоціації євроклубів Сумщини Лариса Кондратенко, директор спеціальної Косівщинської школи-інтернату Юрій Шевченко, представники Федерації футболу Сумщини Владислав Крамар та Андрій Прохорович, а також Голова громадської ради при Сумській облдержадміністрації Володимир Демура і провідний спеціаліст відділу середньої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти обласного управління освіти і науки Сумської ОДА Лариса Павловська.

Євроклубівців Сумщини розділено на три команди, кожна з яких змагатиметься за звання чемпіона в обраному жеребкуванням місті: Бад Ненндорфі, Лейпцизі чи Тернополі. Лариса Кондратенко, вітаючи футболістів-аматорів, акцентувала увагу не на обов’язковій перемозі юних дарувань, а на розвитку їхнього світогляду, отриманні нових знайомств та, звичайно, активному позиціонуванні Сумської області як однієї з провідних у сфері фізкультури та спорту.

Під час зустрічі гості вручили спортсменам подарунки і побажали юним футболістам Сумщини стати новими Шевченками, Блохінами… та примножити славу рідного краю.

Що ж, маємо надію, що євроклубівці Сумщини гідно представлять свій регіон на чемпіонаті Європи з вуличного футболу, а нам залишається побажати їм захоплюючої та результативної гри!

Автор: Інна Битюк

Розділ: Новини Переглядів: 719 | Розміщено: 5 березня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :