Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Сумський центр європейської інформації підводить підсумки своєї роботи та презентує план діяльності на 2010 рік

Сумський центр європейської інформації підводить підсумки своєї роботи та презентує план діяльності на 2010 рік
8 грудня 2009 року Центр європейської інформації в місті Суми провів прес-конференцію, на якій були презентовані підсумки інформаційної діяльності у 2009 році та представлений план роботи на наступний 2010 рік. У прес-конференції взяли участь партнери Центру європейської інформації: представники обласного управління освіти, Мережі євроклубів Сумщини, Сумського державного університету, обласної універсальної наукової бібліотеки та громадської організації «Центр європейських ініціатив».

Центр європейської інформації в місті Суми було засновано в жовтні 2005 року за ініціативи та підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Проект «Центр європейської інформації» в м. Суми реалізується у співпраці громадської організації «Центр європейських ініціатив» та Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської.

Метою діяльності Центру є надання широкого доступу до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції та поширення знань про Європейський Союз, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

В Центрі європейської інформації працює консультант, який допомагає у пошуку відповідей на запитання відвідувачів. Бібліотека ЦЄІ налічує більше 700 найменувань спеціалізованої літератури та інформаційних матеріалів з питань європейської інтеграції. Будь-який користувач може завітати до Центру європейської інформації, звернутися по телефону або через Інтернет для того щоб скористатися його послугами.

Для поширення знань про європейські цінності та євроінтеграційні процеси Центр європейської інформації проводить різноманітні освітні та інформаційно-просвітницькі заходи для різних груп населення. У 2009 році Центр провів більше 50 таких заходів, з яких необхідно відмітити організацію святкування Днів Європи, тренінги, семінари та рольові ігри з європейської тематики, он-лайн конференції, міжнародні обміни.

У 2009 році були створені 12 куточків європейської інформації в районних бібліотеках області, подальша підтримка та розвиток яких запланована на 2010 рік.

В січні 2009 року було проведено соціологічне дослідження «Ставлення жителів Сумської області до європейської та євроатлантичної інтеграції України», з результатами якого можна ознайомитись на сайті www.eu.sumy.ua.

Центр європейської інформації з 2007 року продовжує координувати на надавати всебічну підтримку у розвитку та реалізації нових проектів Мережі євроклубів Сумщини.

В рамках нового проекту у 2010 році, Центр європейської інформації планує розширення співпраці з місцевими органами влади, журналістами, НУО через проведення круглих столів, семінарів, навчальних візитів, прес-конференцій тощо. Крім того, буде продовжуватись інформаційно-просвітницька діяльність для молоді та бібліотечних працівників. На травень запланована чергова серія заходів до святкування Днів Європи-2010.

Сумський ЦЄІ є складовою Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації. Детальніше про мережу: http://eu.prostir.ua/in/39896.html
Розділ: Новини Переглядів: 2417 | Розміщено: 8 грудня 2009


    Додати коментар:
 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
 
 
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :