Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » «Розумні» осінні канікули зі SMARTом у Польщі

«Розумні» осінні канікули зі SMARTом у Польщі
Протягом тижня з 22 по 30 жовтня школярі Сумщини подорожували та навчалися в рамках міжнародного молодіжного проекту SMART у Польщі. За цей час молоді вдалося підвищити рівень володіння англійською та польською мовами, побувати на незабутніх екскурсіях, взяти участь у креативних майстер-класах для розвитку кругозору, а також насолодилися цікавим спілкуванням із ровесниками та знайти нових друзів.

c5cd2072b7.jpg (36.06 Kb) Школярі відвідували заняття із вивчення англійської мови з професійними викладачами. Заняття проходили за форматом неформальної освіти – в ігровій формі. Це дозволило учням краще засвоїти матеріал, отримуючи при цьому безліч позитивних емоцій. По завершенню всі учасники отримали сертифікати про проходження курсу.

Окрім навчання на учасників проекту SMART чекала насичена екскурсійна та краєзнавча програма. Вони прогулялися найдовшою вулицею Європи Крупувки в Закопанах, піднімалися по канатній дорозі на гору Губалувка та здійснили «Знайомство з Татрами». Школярі залюбки милувалися гірськими краєвидами під час екскурсії в упряжках коней та пікніку в горах. Особливого колориту додало повернення додому – з палаючими факелами, які освічували дорогу.

Зачарували SMARTівців і екскурсія до Соляних шахт «Величка», що є об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО, а також подорож «Шляхом Попєжа», який створений на честь Папи Римського Іоанна Павла ІІ. Настоятель костелу провів для школярів екскурсію, якого вони не лише залюбки слухали, а й активно ставили запитання.

Незабутні враження залишилися у молоді й під час мандрівок Краковом з оглядом легендарного замкового комплексу Вавель, королівських палат, старого міста і особливого Краківського аквапарку. Замковий комплекс Вавель припав школярам до душі, адже тут вони змогли вдихнути польську історію, побачити на власні очі скарбниці Польщі та пройтися палатами зі зброєю.

Також на учасників проекту SMART чекала спортивна та розважальна програми. Вони мали нагоду пограти в настільний теніс, волейбол, більярд, квести, вікторини та поплавати у басейні. Цікавим був і майстер-клас, під час якого школярі вчилися танцювати полонез.

Загалом же, учні цікаво та корисно провели свої осінні канікули разом зі SMARTом. Їм вдалося не лише відпочити та набратися сил, а й поглибити знання, які обов’язково знадобляться їм у подальшому житті.

Нагадаємо, що SMART – це міжнародний молодіжний проект, який складається із цікавих навчальних сесій, що проводяться у форматі виїзних таборів і спрямований на підвищення рівня володіння іноземних мов, розвиток лідерських якостей та розширення кругозору молоді.

Автор: Інна Битюк

5b83e7691e.jpg (40.62 Kb)12a8cf3c.jpg (38.26 Kb)271f07c75c.jpg (46.66 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 730 | Розміщено: 8 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :