Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Реалізація волонтерських ініціатив центрами європейської інформації

Реалізація волонтерських ініціатив центрами європейської інформації
Мережа центрів європейської інформації провела конкурс проектів волонтерських ініціатив центрів європейської інформації. Він був черговим етапом проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації», який реалізовує СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Термін реалізації проектів-ініціатив триватиме з 1 березня по 15 червня 2011 року. У конкурсі взяли участь центри європейської інформації з семи областей України. Усі проекти спрямовані на підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей та привернення уваги населення до діяльності центрів європейської інформації.

Так, Дніпропетровський ЦЄІ з 14.03 по 27.05 проводитиме дискусійний кіноклуб «Волонтерська активність». Проект розрахований на залучення широкої молодіжної аудиторії до участі у суспільній дискусії про сучасні проблеми європейського та українського суспільства.

Центр європейської інформації в м. Чернівці «Буковина – Європа» 17.03, 30.03, 13.03, 27.04 та 11.05 орнанізовуватиме вечори-бесіди з метою подолання негативних стереотипів серед молоді стосовно європейських структур, поінформувати молодь про ЄС та країни Європи.

ЦЄІ на базі Хмельницької ОУНБ ім. Островського 21.05 організує створення інтерактивної палатки у форматі Днів Європи в Хмельницькому. Цей проект допоможе зацікавити цільову аудиторію – учнів, батьків, молоді, громадськість – питанням євроінтеграції, спонукатиме до осмислення та розкриття поняття європейських цінностей: поваги до людської гідності, свободи, демократії, рівності, верховенства права та поваги до прав людини, зокрема осіб, що належать до меншин. Все відбуватиметься у ході інтерактивних вправ, рольових ігор тощо.

Луганський ЦЄІ реалізовуватиме проект «Європа для малюків», який передбачає театралізацію казки Лан Ра «Замок добрих чарівників Європи». Театралізоване дійство проходитиме у дитячому будинку малютки №1 у м. Луганськ. Волонтери поінформують дітей-сиріт про Європу за допомогою вистави, пізнавальних ігор та читання книжок європейських авторів.

Сумський ЦЄІ в квітні у Сумському державному університеті проведе День європейських цінностей. Група студентів, одягнених у костюми героїв, що уособлюють європейські цінності (демократії, свободи, плюралізму, верховенства права, прав меншин тощо), відвідуватиме лекції. Крім того, студентам розвадатимуться наклейки зі слоганом, який ілюструватиме ту чи іншу цінність. Протягом 5.04-5.05 серед студентів СумДУ пройде конкурс есе на тему європейських цінностей.

Вінницький ЦЄІ протягом квітня-травня реалізовуватиме проект «Казкова Європа для дітей». Він спрямований на підвищення рівня обізнаності дошкільнят та учнів початкових школ Вінницької області – № 1, 15, 35 та двох дитячих будинків (смт. Вороновиця та смт Брацлав) про європейські цінності та людські якості шляхом читання казок країн Європи. Цим навчальним закладам організатори проекту подарують книги-збірки найкращих європейських казок.

Кременчуцький ЦЄІ 24.03 по 23.05 проведе конкурс фотографів «Європейська фотоідентичність Кременчука». За результатами конкурсу буде створено фотоальбом та розроблена електронна презентація, яку покажуть під час проведення Дня Європи.

Тож, бажаємо Центрам європейської інформації творчого натхнення та вдалого проведення запланованих заходів.

Автор: Інна Битюк
Розділ: Новини Переглядів: 624 | Розміщено: 24 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :