Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Підтримка волонтерських ініціатив центрів європейської інформації

Підтримка волонтерських ініціатив центрів європейської інформації
Мережа центрів європейської інформації оголошує конкурс проектів волонтерських ініціатив центрів європейської інформації. Даний конкурс є наступним етапом проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації», що реалізується СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники конкурсу: центри європейської інформації, що беруть участь у проекті «Волонтерство – шлях до успіху!» (ЦЕІ з міст Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Рівне, Суми, Хмельницький, Чернівці, Чернігів та Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Євроклуб»).

У рамках конкурсу підтримуються ініціативи, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей та привернення уваги населення до діяльності центрів європейської інформації.

Вимоги до проектів:

* креативність, оригінальність ідеї;
* безпосередня участь волонтерів в організації та впровадженні проекту;
* спрямованість на конкретний результат;
* залучення якомога ширшої аудиторії.

На конкурс можуть бути подані проекти, що були розроблені на тренінгу «Школа волонтерів ЦЄІ» (Суми, 6-8 лютого 2011), або нові цікаві ідеї.

Для участі у конкурсі проектів, будь ласка, надішліть заповнену аплікаційну форму http://www.eu.sumy.ua/fileadmin/user_upload/files_news/Application_mini-CEI_volunteers.doc на електронну адресу info@eu.sumy.ua не пізніше 21 лютого 2011 року.

Термін реалізації проектів: з 1 березня по 15 червня 2011 року.

Умови фінансування:

* обсяг фінансування одного проекту – до 1000 грн.;
* кошти можуть бути використані на наступні статті витрат: канцтовари, харчування учасників (кава-паузи), транспортні витрати, поліграфічні послуги, закупівля дрібного інвентарю та предметів, необхідних для реалізації проекту (книжки, дрібний спортінвентар тощо), оплата послуг або робіт (наприклад, друк фотографій, макетування, дизайн тощо);
* не фінансуються з грантових коштів: зарплати та гонорари, пряма благодійність (подарунки, призи), будь-які видатки на утримання та діяльність ЦЄІ, не пов’язану з проектом;
* всі витрати мають бути чітко обґрунтовані потребами міні-проекту;
* організатори конкурсу залишають за собою право запропонувати подавачам проекту внести зміни до бюджету для його оптимізації;
* фінансування проектів буде відбуватись у форматі «компенсації витрат» після надання всієї необхідної звітної інформації з боку виконавців проекту (потягом двох тижнів після отримання звітів).
Розділ: Новини Переглядів: 698 | Розміщено: 15 лютого 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :