Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Молодь із Європи виступила проти зміни клімату

Молодь із Європи виступила проти зміни клімату
Більше десяти днів активна молодь із Грузії, Німеччини, Польщі та України виступили проти зміни клімату під час молодіжного обміну в Грузії. Міжнародний молодіжний обмін «Молодь проти зміни клімату» реалізовувався за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії». Партнери з України – СМГО «Центр європейських ініціатив».
2f5cfafef4.jpg (18.53 Kb) У місті Кобулеті, неподалік від узбережжя Чорного моря, молодіжні лідери обмінювалися думками щодо екологічних питань та проблем, пов’язаних зі зміною клімату. У ході дискусій учасники прийшли до висновку, що життя кожної людини впливає на клімат на Землі. Тож від кожного з нас залежить наше екологічне майбутнє. Окрім цього, молодь обмінювалася досвідом щодо вирішення екологічних проблем у своїх країнах, брали участь в екологічних акціях та пропонували власні ідеї стосовно вирішення проблеми зміни клімату на планеті Земля.

Під час активного обговорення серед учасників перебував художник, який символічно зображував почуте. У результаті він створив малюнок під загальною назвою «Молодь проти зміни клімату». Саме його молодіжні лідери й намалювали на громадському автобусі в м. Кутаїсі. Відтепер автобус щоденно курсуватиме по місту й доноситиме до жителів та гостей, що зміна клімату – це спільна проблема, але щоб її вирішити, достатньо діяти індивідуально.

Окрім того, проект «Молодь проти зміни клімату» – це ще одна можливість зустрітися молоді з різних європейських країн задля руйнування стереотипів та налагодження міжкультурного діалогу. Цьому сприяли міжнародне та міжкультурне спілкування, національні вечори та екскурсії захоплюючою та мальовничою Грузією.

Автор: Інна Битюк

66ef7b5b8d.jpg (34.44 Kb)
867d46ab25.jpg (36.3 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 749 | Розміщено: 28 жовтня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :