Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Конкурс дослідницьких проектів серед молоді

Конкурс дослідницьких проектів серед молоді
Сумщина стала колискою для видатних людей, що зробили внесок в європейську культуру, науку, архітектуру, розвиток громадянського суспільства. В свою чергу серед європейців є меценати, громадські діячі, одним словом люди, що сприяли та сприяють розвитку Сумської області. Нажаль багато з них є невідомими чи їх внесок є очевидним не для всіх, а таких людей потрібно пам’ятати та шанувати. Хто ж вони, ті що творили і творять європейську Сумщину? Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Центр європейської інформації» за підтримки МФ «Відродження» започатковує конкурс молодіжних проектів спрямований на відкриття імен видатних сумчан та європейців, що зробили вклад у наближення Сумщини до Європи.

Мета конкурсу: підвищення усвідомлення власної європейської ідентичності молоддю Сумської області через проведення культурних та історичних паралелей між Сумщиною та Європою.

Учасники конкурсу: молодіжні команди навчальних закладів Сумської області. Склад команди: 3 учні (7-11 клас) та координатор (вчитель, координатор євроклубу). Кількість команд від одного навчального закладу необмежена.

Тема дослідницьких робіт: «Європейські обличчя Сумщини». Дослідження передбачає відкриття видатних особистостей як вихідців Сумської області, що зробили внесок у розвиток Європи, так і європейців, що сприяли розвитку Сумщини. У роботах учасників має бути висвітлена біографія цих людей і який саме вклад вони зробили. Дослідження може бути представлене у вигляді Power Point презентації, відео фільму, інтерв’ю, тощо.

Вимоги до робіт:

* кожна робота повинна супроводжуватися резюме з коротким описом дослідження (обсяг 1-2 сторінки формату А-4);
* дослідження, що подавалися на інші конкурси, не приймаються;
* усі дослідницькі роботи авторам не повертаються і рецензії на них не видаються;
* згода команди авторів на публікацію та розповсюдження матеріалів організаторами конкурсу.

Критерії оцінки творчих робіт:

* творчий підхід;
* заборона копіювання та запозичення чужих ідей;
* повне розкриття заданої теми;
* наочність;
* посилання на використані джерела;
* ексклюзивність;
* командне виконання.

Умови подачі робіт:

Команда повинна зареєструватися надіславши заявку на електронну адресу info@eu.sumy.ua до 30 березня 2011 року. Завантажити реєстраційну анкету можна http://www.eu.sumy.ua/fileadmin/user_upload/files_news/Anketa_EuroFaces.doc.

Подавати дослідницькі роботи можна на електронну адресу info@eu.sumy.ua або за адресою Центру європейської інформації (див. координати на сайті www.eu.sumy.ua). Останній термін подачі – 17:00, 30 квітня 2011 року.

Визначення переможців конкурсу:

Переможці конкурсу будуть визначені експертною комісією. Оголошення результатів обласного конкурсу буде проведено в Сумах до 21 травня 2011 року. Всі учасники конкурсу отримують сертифікати про участь. Переможці конкурсу поїдуть на святкування Дня Європи до м. Чернівці.
Розділ: Новини Переглядів: 653 | Розміщено: 3 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :