Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейський освітній тиждень для сумської молоді

Європейський освітній тиждень для сумської молоді
Протягом 12-18 листопада 2010 громадська організація «Центр європейських ініціатив» презентувала молоді європейські освітні програми та розповідала про навчання за кордоном. Зустріч відбувалася у рамках Європейського освітнього тижня в Україні, котрий проводиться під егідою Мережі центрів європейської інформації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Зустріч зі студентами проходила на базі Сумського державного університету та Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. Також до Європейського освітнього тижня долучилися й учасники євроклубів міста. Основна мета візиту – поінформувати сумську молодь про можливості та перспективи закордонного навчання. Голова ГО «Центр європейських ініціатив» Анна Ковбасюк запевнила, що навчання за кордоном уже давно не вважається прерогативою заможних сімей. «На сьогодні існує безліч різноманітних програм ЄС, які дозволяють вибрати пропозиції на будь-який смак», - зауважила вона.

Європейська освіта має свої особливості:

* свобода руху знань;
* мобільність студентів і викладачів;
* багатомовність;
* освіта, зорієнтована на результати навчання;
* забезпечення якості освіти;
* ціложиттєве навчання;
* принцип трикутнику знань «освіта-дослідницька діяльність-технологічні іновації»;
* принцип свободи навчання та викладання тощо.

Про навчання українських студентів за кордоном розповідали волонтери «Центру європейських ініціатив» Ленка Коджишкова (Чехія), Саскія Фішер (Німеччина), а також Оксана Мальченко та Дарина Іллєнко. Вони довели: коли є бажання, то завжди знайдеться можливість.

ГО «Центр європейських ініціатив» вирішили: краще один раз побачити, ніж декілька раз почути. Саме тому вони провели он-лайн конференцію з Teraz Wroclaw, на якій віртуально були присутні представники проекту з Польщі та українські студенти, котрі навчаються за цією програмою. У присутніх було безліч питань щодо умов та можливостей європейської освіти.

Закріпили уявлення про європейську освіту дводенним кінопереглядом у Сумському державному університеті й Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Автор: Інна Битюк
Розділ: Новини Переглядів: 811 | Розміщено: 2 грудня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :