Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейська волонтерська служба: презентація можливостей для студентів СумДУ

Європейська волонтерська служба: презентація можливостей для студентів СумДУ
14 травня студенти Сумського державного університету дізналися про те, як стати волонтером у Європі. Захід був організований ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Центру європейської та євроатлантичної інформації СумДУ. Поділитися своїм досвідом завітали волонтери Європейської волонтерської служби з Франції та Словенії. Під час зустрічі студенти і співробітники дізналися про загальні умови та правила реалізації проектів. Європейська волонтерська служба надає можливість молоді поїхати за кордон, здійснюючи волонтерську діяльність.

Мотивацій для прийняття такого рішення чимало:

  • здобуття нових знань;

  • практика за кордоном;

  • вивчення іноземної мови;

  • розуміння зарубіжної культури;

  • можливість стати більш самостійним і впевненим у собі;

  • можливість бути корисним для тих, хто потребує допомоги.Учасниками проекту виступають координуюча організація, відправляюча, приймаюча та самі волонтери. Проекти можуть бути індивідуальними або груповими (від 2 до 30 чоловік), короткими або довготривалими(від 3 до 12 місяців). Волонтерська робота здійснюється в таких сферах: культура, спорт, соціальний догляд, громадський захист, навколишнє середовище і т.д.

Волонтерами можуть стати бажаючі віком від 18 до 30 років, які навіть не володіють іноземною мовою, але офіційно проживають на території України. Програма не має дискримінацій щодо релігійних і політичних поглядів чи сексуальної орієнтації учасників. Для України відкрито 33 країни, до яких можна завітати з «доброю волею».

Усі бажаючі проявити себе, здобути нові знання, отримати практику за кордоном, ставши волонтером Європейської волонтерської служби запрошуються дізнатися більше інформації в Центрі європейських ініціатив http://www.eu.sumy.ua/ua/kontaktna-informacija/.
Розділ: Новини Переглядів: 7098 | Розміщено: 15 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :