Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Євроклубівці вивчали інші культури під соусом «Loveat»

Євроклубівці вивчали інші культури під соусом «Loveat»
Протягом тижня – 13-20 листопада 2011 року - євроклубівці міста Суми та Сумської області брали участь у міжнародному німецько-польсько-українському проекті «Loveat». Він проходив у Польщі й був спрямований, на обмін кулінарними традиціями країн-учасниць, розвиток творчих можливостей молоді, а також на побудову взаєморозуміння між молоддю з різних країн.

9b009ba6.jpg (36.85 Kb) Під час проекту молодь оволодівала кулінарними секретами європейських кухонь. А на національних вечорах кожна держава представляла свої традиційні страви. Українці частували поляків та німців солянкою, дерунами, випічкою та солодощами. Не залишив нікого байдужим приготований сумчанами торт «Черепаха».

Окрім кулінарного мистецтва, євроклубівці оволодівали театральними й танцювальними здібностями, а також займалися мовною анімацією. Незабутні враження залишилися від участі у рольових іграх (LARP), де діти розігрували події 1942 року у Франції, а також грали світових зірок, таких як Мадонна, Брітні Спірс, Озі Озборн, Джастін Бібер, Леді Гага та інших. Важливо, що діти самостійно підбирали собі костюми, робили грим та готували декорації.

Один із майстер-класів був присвячений умінню наносити грим. За лічені хвилини молодь вдало перевтілювалася у Дракул та Джокерів. Після цього професійний фотограф робив індивідуальні та групові фотосесії.

Захоплюючою виявилася й екскурсія до Люблінської мерії, де діти цікавилися освітою в Польщі, співпрацею між Україною та Польщею у галузі молодіжної політики.

У цілому під час міжнародного проекту «Loveat» учасники євроклубів відпочили, навчилися смачно готувати й поповнили свою життєву скарбничку приємними та незабутніми враженнями.

Автор: Інна Битюк

032b37c4f4.jpg (27.58 Kb)2ee8f81a4e.jpg (33.62 Kb)bc9962d8.jpg (36.91 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 738 | Розміщено: 25 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :