Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині: запрошуємо подавати заявки

Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині: запрошуємо подавати заявки
Запрошуємо активну та креатину молодь взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м. Шторков (Німеччина) 4-14 серпня 2011 року. До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, у яких вони зможуть розкрити свої таланти. Учасникам пропонується графіка, «гра зі світлом», театр, гра в оркестрі/музичній групі, театр танцю, фотографія та цифрова фотографія. Вести майстерні будуть професійні тренери з Німеччини. Фіналом занять будуть презентації кожної з майстерень.

Графіка – ви зможете створити власноруч календар через використання різноманітних графічних прийомів, а також технологій друку та живопису. Це може бути календар на місяць, календар садівника або навіть календар на рік.

«Гра зі світлом» – під час семінару ви будете створювати свої власні лампи.

Театр – ви будете грати забавні, фантастичні і, можливо, абсурдні сцени. Вам будуть необхідні: зручний одяг, «чорний гумор», бажання грати.

Гра в оркестрі / музичній групі – ви хочете грати в оркестрі або музичній групі – все є можливим! Для участі в цій майстерні необов’язково мати попередній музичний досвід. Ви можете використати свій голос або грати на будь-яких предметах. Результатом будуть танцювальні ритми близьких чи далеких країв.

Театр танцю – результатом цієї майстерні буде суміш різних танцювальних стилів з різних культур і традицій. Вам знадобиться зручний одяг, та, можливо, кольорові костюми для фінального шоу.

Фотографія – в цій майстерні ми будемо говорити та експериментувати на тему мови фотографій. Що нам говорять фотографії про свого автора? Наприкінці ми зробимо вікторину для учасників. Всі фотографії будуть зроблені за допомогою аналогових камер.

Цифрова фотографія – ви дізнаєтеся про формати файлів, методи фотографування та редагування цифрових зображень.

Тиждень креативності був і залишається місцем зустрічі різних поколінь та міжнародної спільноти в неформальній атмосфері в оточені природи.

Також в програмі обміну: екскурсія до Берліну, національні вечори та веселе міжкультурне спілкування.

Робоча мова: німецька (базовий рівень знання є обов’язковим) та англійська. Для участі у деяких майстернях (театр) вільне володіння німецькою є обов’язковою умовою.

Вік учасників: 18-26 років.

Організатори забезпечують безкоштовно: харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, екскурсію до Берліну.

Учасники самостійно сплачують: транспортні витрати, витрати, пов’язані із отриманням візи, організаційний внесок – 30 євро.

Умови участі: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 травня 2011 року включно заповніть он-лайн анкету https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dG1hbUk0bTNxUjB0ZVdOUDFGYmI5MUE6MA#gid=0. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Організатори: Jugendhilfe und Sozialarbeit e.V. (Німеччина, м. Фюрстенвальде).

Партнери з України: СМГО «Центр європейських ініціатив».

За детальною інформацією звертайтесь: Центр європейських ініціатив, www.eu.sumy.ua, e-mail: info@eu.sumy.ua.
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 616 | Розміщено: 8 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :