Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Сумський обласний конкурс малюнку «Формат: європейські цінності»

Сумський обласний конкурс малюнку «Формат: європейські цінності»
Запрошуємо молодь Сумської області взяти участь у конкурсі малюнку «Формат: європейські цінності». Конкурс присвячений святкуванню Дня Європи-2011 та спрямований на усвідомлення молоддю загальноєвропейських цінностей. Конкурс проводиться громадською організацією «Центр європейських ініціатив» у рамках проекту «Центр європейської інформації» до святкування Дня Європи в Сумській області та загальноукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності» під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки «Європейської програми» Міжнародного фонду «Відродження».

Завдання конкурсу – мовою малюнку продемонструвати власне бачення таких європейських цінностей, як людська гідність, свобода, демократія, рівність, верховенство права та права людини, зокрема осіб, що належать до меншин.

Умови конкурсу:
- Участь у конкурсі можуть брати особи не молодше 10 років, які мешкають у Сумах та Сумській області;
- Кожен конкурсант може подати для участі в конкурсі своє бачення або однієї із вищезгаданих цінностей, або всіх цінностей разом в одному малюнку;
- До конкурсних робіт кожен учасник повинен надати пояснення щодо змісту роботи, а також додати коротку інформацію про себе: П.І.Б., дата народження, місце навчання/роботи, домашня адреса, телефон, е-пошта;
- Формат малюнку має відповідати формату А-3.

Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:
Художня якість малюнка.
Тема та ідея малюнка.
Оригінальність.

Переможці конкурсу будуть офіційно нагороджені 28 травня під час святкування Дня Європи в місті Суми.

Зверніть увагу, що усі малюнки, надіслані на конкурс, не повертаються. Кращі малюнки будуть представлені на виставках з нагоди святкування Днів Європи в Сумській області у травні 2011 року.

Роботи переможців будуть розміщені на веб-сторінці Сумського Центру європейської інформації (http://sumy.ukrcei.org/) та на сайті Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org/).

Конкурсні роботи приймаються з 26 квітня 2011 року по 20 травня 2011 року. Ви можете їх доставити особисто або надіслати поштою за адресою: «Центр європейських ініціатив», вул. Воскресенська 1, офіс 429, м. Суми, 40000.

За додатковою інформацією звертайтесь: (0542) 79 86 68, info@eu.sumy.ua
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 611 | Розміщено: 22 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :