Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Шукаємо волонтерів для проведення заходів до святкування Дня Європи в Сумах

Шукаємо волонтерів для проведення заходів до святкування Дня Європи в Сумах
ГО «Центр європейських ініціатив», Центр європейської інформації в м. Суми та Мережа євроклубів Сумщини запрошує молодих людей віком від 17 років приєднатися до команди волонтерів, які візьмуть участь в організації та проведенні заходів до Дня Європи – 2010 в Сумах. День Європи в Україні святкується з 2003 року, і є чудовим приводом задля привернення уваги громадськості до європейських цінностей, спільного європейського минулого, сучасності та майбутнього. День Європи - це також можливість дізнатися більше про культуру різних європейських країн, взяти участь в різноманітних конкурсах, вікторинах, творчих майстернях, мовних класах, познайомитись з цікавими людьми та отримати насправді незабутні враження.

Заходи до святкування Дня Європи в м. Суми проводяться із 2007 року. Кожного року вони стають все більш масовими.

15 травня 2010 року в рамках загальнообласних святкувань на Театральній площі будуть розташовані намети Європейського кварталу, в яких євроклуби Сумщини представлятимуть країни Європи, їх культуру, традиції, національну кухню. Крім того в програмі «кварталу» - творчі майстерні, мовні класи, різноманітні конкурси та змагання.

Святкування почнеться з параду євроклубів вулицями міста, які представлять країни ЄС та видатних особистостей Європи. Під час роботи Європейського кварталу на сцені біля театру ім. Щепкіна буде проходити святковий концерт. Захід завершиться дискотекою для учасників та гостей свята.

Волонтери візьмуть участь в підготовці різних елементів програми та загальній організації свята.

Волонтери працюватимуть в одній дружній команді та матимуть власну символіку. Після завершення проекту, для волонтерів буде організована святкова вечірка. Всі волонтери отримають подяки від місцевої влади та можливість брати участь в міжнародних молодіжних проектах ГО «Центр європейських країн» в країнах ЄС (тренінги, молодіжні обміни). Але, звичайно, найголовніше – це незабутній досвід та враження від участі у такій масштабній та важливій для міста та області події!

Просимо всіх, хто бажає долучитися та стати волонтером Дня Європи – 2010 в Сумах, надіслати до 15 квітня на електронну адресу info@eu.sumy.ua наступну інформацію про себе:

• ПІБ;

• вік;

• освіта;

• місце Вашого навчання або роботи;

• досвід роботи волонтером;

• знання іноземних мов;

• контакти (телефон, e-mail);

• будь-ласка, зазначте, чому ви хочете бути волонтером.
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 1901 | Розміщено: 10 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :