Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Школа європейської інтеграції для координаторів євроклубів Сумщини

Школа європейської інтеграції для координаторів євроклубів Сумщини
Запрошуємо координаторів євроклубів Сумської області взяти участь у тренінгу «Школа європейської інтеграції», котрий проходитиме у рамках проекту «Центр європейської інформації». Тренінг відбудеться 17-18 лютого 2011 року у м. Суми. Організатором заходу виступає ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ «Відродження». У ході тренінгу висвітлюватимуться питання діяльності Європейського Союзу, що сприятиме підвищенню обізнаності координаторів, а також розглядатимуться різноманітні методи неформальної освіти, які дозволять цікаво та доступно доносити інформацію про Європейський Союз до молоді.

Проходження тренінгу дасть можливість:


* поглибити знання щодо ЄС;
* полегшити роботу координаторів у євроклубі;
* легко знайти спільну мову з молоддю та зацікавити її питаннями євроінтеграції.

Учасники: до участі у тренінгу запрошуються всі бажаючі координатори євроклубів Сумської області, які беруть активну участь у діяльності євроклубів і планують плідно співпрацювати з євроклубами й надалі.

Умови участі у тренінгу: організатори покривають харчування (обід, кава-бреки) та необхідні матеріали для роботи. Учасників з Сумської області організатори додатково забезпечують сніданком та вечерею та організовують для них проживання в м. Суми (1 доба). Організатори не покривають вартість проїзду до м. Суми.

Місце проведення: м. Суми.

Дати проведення: 17-18 лютого 2011 року.

Тренери: працівники Центру європейської інформації.

Останній термін подачі анкет на участь в тренінгу:
4 лютого 2011 року. Ви можете заповнити он-лайн анкету https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDRFZlc4SUVTMEQ2QmgxZlZreFVrc3c6MA#gid=0
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 764 | Розміщено: 21 січня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :