Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Польсько-німецько-українська зустріч для вчителів

Польсько-німецько-українська зустріч для вчителів
23-26 лютого 2011 року для вчителів відбудеться польсько-німецько-ураїнська зустріч в освітньому центрі Мотич Лещний біля Любліну (Польща). Метою зустрічі є налагодження довготривалого партнерства між школами, котрі візьмуть участь у проекті. Проект реалізується у рамках програми Польсько-німецької молодіжної співпраці. Під час проекту застосовуватиметься популярна технологія Open Space. Учасники матимуть можливість зустрітися з досвідченими координаторами та набудуть досвід міжкультурного спілкуванням. Заплановано проведення національних вечорів, де учасники дізнаються про польську, німецьку, українську культуру й традиції.

У програмі зустрічі передбачено подорож до столиці регіону – Любліну, де учасники відвідають старе місто та середньовічний замок.

Реєстраційний внесок: 30 євро.

Організатори покривають: проживання, харчування та часткову компенсацію проїзду (36 PLN).

За рахунок учасників: проїзд до Любліну і назад, страховка та витрати, пов’язані з оформленням віз.

Робоча мова:
основна частина зустрічі проходитиме польською (з перекладом на німецьку та українську), робота в групах – англійська, німецька з допомогою перекладачів, якщо необхідно.

Завдання:

* Будь ласка, підготуйте ідеї проектів, щоб поділитися з іншими учасниками під час зустрічі. У вас буде можливість розробити ці ідеї разом з німецькими та польськими учасниками.
* Буде добре, якщо ви привезете з собою національні страви для презентацій.

Якщо ви бажаєте взяти учать у цьому проекті, будь ласка, заповність анкету http://www.eu.sumy.ua/fileadmin/user_upload/files_news/application_poland_forum.doc та надішліть її до 24 січня 2011 року на електронну адресу info@eu.sumy.ua.

Організатори проекту: Фундація «Щасливе дитинство» (Польща).

Партнери з України: «Центр європеських ініціатив» (Суми).
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 700 | Розміщено: 18 січня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :