Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Обговорення святкувань Дня Європи у Сумах

Обговорення святкувань Дня Європи у Сумах
29 березня голова правління ГО «Центр європейських ініціатив» Анна Ковбасюк та координатор Асоціації євроклубів Сумщини обговорювали організаційні питання проведення Дня Європи у Сумах з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні. Очолив делегацію аташе Представництва ЄС та координатор проведення Дня Європи Давид Стулік. Разом з ним до обласного центру завітали координатор програм преси та інформації Представництва ЄС Ірина Стаднійчук, координатор з питань інформування та зв'язків з громадськістю Б'янка Боймлер. Зустріч проходила за участі представників Сумської міської ради та обласної державної адміністрації. За словами аташе представництва ЄС Давид Стулік зауважив, що 28 травня Суми відвідають Посол Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра та посли інших країн-членів Євросоюзу. Відтак під час зустрічі було детально обговорено організаційні питання візиту поважних гостей, програма перебування та проведення святкових заходів. Лариса Кондратенко та Ганна Ковбасюк представили досвід святкування Днів Європи в Сумах, починаючи з 2007 року, участь у яких взяли понад тисячі школярів та студентів.

evro_vizit1.jpg (15.22 Kb)

Цього року передбачається відкриття Центру європейської інформації на базі Бібліотеки УАБС, проведення інформаційного семінару, зустріч зі студентами міста на базі СумДУ тощо. Посли європейських країн мають наміри долучитися особисто і до роботи Європейського містечка, яке традиційно розгорнеться на Театральній площі та параду євроклубів. Голова правління ГО «Центр європейських ініціатив» Анна Ковбасюк зауважила, що у травні на сумчан та почесних гостей чекає багато сюрпризів та цікавих конкурсів, акцій, вікторин, проектів, участь у яких матимуть змогу взяти усі бажаючі.

Нагадаємо, що місто Суми посіло ІІ місце у конкурсі на спільну організацію та проведення Дня Європи в Україні у 2011 році.

Автор: Інна Битюк
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 751 | Розміщено: 29 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :