Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Європейська субота в Сумах

Європейська субота в Сумах
Шостий рік поспіль, 19 травня 2012 року, Суми відзначали День Європи. У рамках святкування гості та жителі міста змогли відвідати «європейський квартал», пройти вулицями міста разом із європейським парадом, а також насолодитися святковим концертом. Європейське містечко вже звично розташувалось на Театральній площі. У містечку можна було здійснити подорож 28 країнами, дізнатись про традиції культуру та національну кухню, зустріти представників різних країн Європейського Союзу. Країни ЄС представляли євроклуби міста та області, національно-культурні товариства.

Цього року спеціальною темою святкуванні Дня Європу став спорт та спортивні досягнення. Тому, у наметах країн можна було також пограти у різні цікаві спортивні ігри, вікторини та виграти подарунки і сувеніри. Наліпки, значки та сувеніри були зроблені євроклубівцями власноруч. Крім того, вони підготувались заздалегідь, звернувшись до посольств країн ЄС, які надали євроклубам для презентації своїх країн інформаційні та промоційні матеріали.

Святкування почалось з параду, на якому були представлені молоді спортсмени, з медалями та майоріли прапори країн ЄС, прапор Європейського Союзу та України. Молодь пройшла парадом від площі Незалежності на Театральну площу.

У рамках Європейського містечка можна було також вивчити англійську, французьку, італійську та словенську мови, відвідавши намет «Школа європейських мов», організований волонтерами Європейської волонтерської служби та волонтерами Корпусу миру.

Інформацію про ЄС можна було отримати у наметі Центру європейських ініціатив.

Святкова подія супроводжувалась концертом на сцені біля театру ім. М.С. Щепкіна.

Цьогорічними організаторами свята виступили ГО «Центр європейських ініціатив» та Мережа євроклубів Сумщини за підтримки Сумської ОДА та Сумської міської ради. Промоційні матеріали були надані представництвом ЄС в Україні.

f8b8075a16.jpg (35.5 Kb)45d5a14ab7.jpg (34.97 Kb)152b1020a6.jpg (38.35 Kb)c904c0621f.jpg (45. Kb)
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 1919 | Розміщено: 22 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :