Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Євроклубівці Сумщини візьмуть участь у чемпіонаті з «вуличного футболу»

Євроклубівці Сумщини візьмуть участь у чемпіонаті з «вуличного футболу»
У грудні 2011 року СМГО «Центр європейських ініціатив» отримала підтвердження на участь у міжнародному молодіжному проекті «TriM», в рамках якого команди із України, Польщі та Німеччини зіграють у «вуличний футбол». Це своєрідний альтернативний чемпіонат «Євро-2012», участь у якому можуть брати футболісти-аматори.
p1130739.jpg (20.16 Kb) Загалом у чемпіонаті «TriM», який проводить організація «Польсько-Німецька Співпраця Молоді» (ПНСМ) у Польщі, Україні та Німеччині, візьмуть участь аж 72 команди. Місто Суми та Сумську область представлятиме три команди – збірна Косівщинської школи-інтернату, а також дві збірні команди євроклубівців міста й області. Зауважимо, що представники «Центру європейських ініціатив» доклали максимум зусиль, щоб у цьому чемпіонаті брали участь діти з обмеженими можливостями. Заради цього вони шукали команду-суперника в інших державах, яка б також складалася із дітей з обмеженими можливостями.

Жеребкування відбулося 13-16 січня у місті Блоссіні (Німеччина) в січні 2012 року. Матчеві ігри проходитимуть у 12 містах України, Польщі та Німеччини. Відомо, що Косівщинська школа-інтернат гратиме з 31 березня по 5 квітня у м. Тернопіль (Україна), перша збірна команда євроклубівців – з 8 березня по 11 березня у м. Бад Неннфорд (Німеччина), і друга команда євроклубівців – з 27 квітня по 1 травня у м. Лейпциг (Німеччина).

Матчі гратимуться на невеликому полі (приблизно 10х15 метрів) командами з чотирьох осіб кожна (не враховуючи запасних) за участі принаймні однієї дівчини в команді. Кожна команда грає проти іншої протягом 2 таймів по 10 хвилин. Гра проходитиме без арбітрів, тож команди дотримуються правил чесної гри. Переможці регіональних турнірів переходять у фінал, запланований на початок червня у Польщі.

Окрім футбольного азарту, проект «TriM» має на меті привернути увагу молодих європейців до життя в сусідніх країнах, їх відмінностей в минулому і сьогоденні, наголосити на їх подібності та сьогоднішніх відносинах. Молодь зможе познайомитися з культурою та традиціями цих держав. До того ж, у рамках проекту кожна команда під час перебування за кордоном повинна буде виготовити власний «продукт» – зробити фото історію, випустити газету чи знайти механізми, як вирішити екологічні проблеми у країні-учасниці «TriM».

Бажаємо командам Сумщини захоплюючої та результативної гри!

p1130738.jpg (29.47 Kb)p1140740.jpg (25.75 Kb)
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 766 | Розміщено: 20 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :