Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Буде визначено найкращого знавця Європи серед школярів

Буде визначено найкращого знавця Європи серед школярів
17 травня на базі СумДУ відбудеться другий тур обласного Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Організаторами конкурсу виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» та Мережа євроклубів Сумщини за підтримки Сумського державного університету. Мета конкурсу – привернути увагу молоді до вивчення питань європейської інтеграції, ЄС та культури європейських країн.

Перший етап конкурсу проводився в березні-квітні 2012 року та складався з письмових завдань, які учасники виконували дистанційно. 24 учасники були запрошені взяти участь у другому турі конкурсу та мають честь вибороти звання найкращого знавця Європи.

Завдання другого етапу складатимуться із вікторини та публічного виступу на завчасно підготовлену тему. Отже, знавці Європи мають не тільки бути ерудованими з різних питань, але й вміти формулювати та доносити свою думку до аудиторії.

Запрошуємо євроклубівців міста відвідати захід, адже серед глядачів конкурсу також будуть проводитись розіграші призів та вікторини. Крім того, планується презентація робіт та нагородження учасників іншого конкурсу – Конкурсу дослідницьких проектів серед молоді «Європейські обличчя Сумщини – Спортивні досягнення».

Час проведення: 14:00 – 17:00, 17 травня.

Місце проведення: СумДУ, ауд. Б-307 (бібліотечний корпус).
Розділ: Новини, Анонси Переглядів: 958 | Розміщено: 10 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :