Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини, Анонси

22 травня 2012

Європейська субота в Сумах

Шостий рік поспіль, 19 травня 2012 року, Суми відзначали День Європи. У рамках святкування гості та жителі міста змогли відвідати «європейський квартал», пройти вулицями міста разом із європейським парадом, а також насолодитися святковим концертом. Європейське містечко вже звично розташувалось на Театральній площі.

Новини, Анонси

21 травня 2012

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні

24 травня 2012 року о 14:00 в холі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Н.К.Крупської відбудеться презентація брошури проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні».

Новини, Анонси

10 травня 2012

Буде визначено найкращого знавця Європи серед школярів

17 травня на базі СумДУ відбудеться другий тур обласного Конкурсу знавців Європи серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області. Організаторами конкурсу виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» та Мережа євроклубів Сумщини за підтримки Сумського державного університету.

Новини, Анонси

10 травня 2012

Презентація можливостей ЄВС для студентів СумДУ

Європейська волонтерська служба – це програма Європейського Союзу, яка надає можливість молодим людям стати волонтерами в іншій країні. Якщо ви колись думали про те, щоб провести рік в іншій країні з метою отримання нового досвіду, вивчення іноземної мови або відкриття нової культури, ми запрошуємо вас відвідати презентацію програми ЄВС, що буде організована Центром європейських ініціатив.

Новини, Анонси

10 травня 2012

Розкажи свою історію про участь у програмі «Молодь в дії»

З метою промоції програми «Молодь в дії» Мережа інформаційних представників програми запрошує тебе презентувати свою історію участі в тренінгах, семінарах, молодіжних обмінах та Європейській волонтерській службі в рамках даної програми.

Новини, Анонси

18 квітня 2012

Міжнародний молодіжний табір SMART у Коблеві

Запрошуємо молодь віком від 10 до 17 років незабутньо провести літні канікули разом зі SMARTом. З 27 червня по 8 липня 2012 року на вас чекає цікавий та корисний відпочинок на березі Чорного моря у Коблеві.
d0336c5e26.jpg (17.09 Kb)

Новини, Анонси

12 квітня 2012

Реєстрація на SMART «Здоровий спосіб життя та екологічна освіта»: думай про своє майбутнє вже сьогодні!

Черговий табір SMART, що відбудеться поблизу м. Суми 21-22 квітня, запрошує шкільну молодь реєструватися. Цього разу ми розглянемо такі важливі для кожного теми як здоровий спосіб життя та екологія.
d0336c5e26.jpg (17.09 Kb)

Новини, Анонси

2 квітня 2012

Англомовний семінар Camp Excite для вчителів

Запрошуємо вчителів англійської мови отримати незабутній досвід та підвищити власні професійні навички, взявши участь у Camp Excite для вчителів, що відбудеться 21 квітня в місті Суми. Заняття проводяться волонтерами Корпусу Миру США.
  [1] 2 3 4  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :