Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Святкування Днів Європи – 2010 на Сумщині

Святкування Днів Європи – 2010 на Сумщині
15 травня в місті Суми відбудуться загальнообласні святкування Днів Європи. Запрошуємо сумчан та гостей міста взяти участь у Європейському параді, завітати до наметів Європейського кварталу та відвідати святковий концерт. Традиція святкування Дня Європи походить з 1950 року, коли 9 травня міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман представив усьому світові своє бачення майбутнього єдиної Європи – ключ до миру та добробуту на континенті (більше інформації про День Європи – http://eu.prostir.ua/eu50/why.html. В Україні день Європи святкується офіційно щорічно у третю суботу травня з 2003 року. На Сумщині масштабні заходи з нагоди Дня Європи проводяться з 2007 року.
15 травня 2010 року в рамках загальнообласних святкувань на Театральній площі міста Суми будуть розташовані намети Європейського кварталу, в яких євроклуби Сумщини представлятимуть країни Європи, їх культуру, традиції, національну кухню. Крім того в програмі «кварталу» – творчі майстерні, мовні класи, різноманітні конкурси та змагання.
Святкування почнеться з параду євроклубів вулицями міста, які представлять країни ЄС та видатних особистостей Європи. Під час роботи Європейського кварталу на сцені біля театру ім.Щепкіна буде проходити святковий концерт. Захід завершиться дискотекою для учасників та гостей свята.
Розклад заходів 15 травня:
11:00 – 11:50 – Європейський парад центральними вулицями міста Суми.
12:00 – урочисте відкриття Європейського кварталу на пл. Театральній.
12:00 – 18:00 – робота Європейського кварталу.
12:00 – 16:00 – святковий концерт біля театру ім. Щепкіна.
16:00 – 18:00 – Євродискотека (майданчик біля театру ім. Щепкіна).
Крім того, 16 травня в міському парку ім. Кожедуба команди європейських клубів та всі бажаючі, які знаються на питаннях ЄС та країн ЄС, візьмуть участь у інтелектуальній командно-спортивній грі «Єврофуктвест», сенс якої полягає у виконанні різноманітних завдань на європейську тематику.
Організатором святкувань виступають сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» в рамках проекту «Центр європейської інформації», що реалізується за підтримки МФ «Відродження», спільно з Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Сумської міської ради та Сумської облдержадміністрації.
Розділ: Анонси Переглядів: 1844 | Розміщено: 30 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :