Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Конкурс дослідницьких проектів для молоді Сумщини «Поширення в Сумській області європейських мистецьких стилів в архітектурі»

Конкурс дослідницьких проектів для молоді Сумщини «Поширення в Сумській області європейських мистецьких стилів в архітектурі»
Сумський Центр європейської інформації у партнерстві з Чернівецьким центром європейської інформації проводить конкурс молодіжних дослідницьких проектів. Конкурс проводиться за підтримки МФ «Відродження» у рамках діяльності Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації. Конкурс буде проводитися паралельно в Сумській області та в Чернівецькій області.

Мета конкурсу: підвищити обізнаність молоді щодо європейської історично-культурної спадщини Сумської області та приналежності регіону до Європи.

Учасники конкурсу: молодіжні команди навчальних закладів Сумської області. Склад команди: 3 учні (7-11 клас) та 1 вчитель (координатор групи). Кількість команд від одного навчального закладу необмежена.

Тема дослідницьких робіт: «Поширення в Сумській області європейських мистецьких стилів в архітектурі».

У досліджені має бути висвітлена європейська архітектурна спадщина Сумської області, поширення європейських архітектурних стилів, тощо. Можна взяти конкретний об’єкт та дослідити його або висвітлити окремий період у своєму дослідженні. Дослідження може бути представлене у вигляді Power Point презентації, відеофільму, у вигляді реферату, тощо.

Вимоги до робіт:

* кожна робота повинна супроводжуватися резюме з коротким описом дослідження (обсяг 1-2 сторінки формату А-4);
* дослідження, що подавалися на інші конкурси, не приймаються;
* усі дослідницькі роботи авторам не повертаються і рецензії на них не видаються;
* згода команди авторів на публікацію та розповсюдження організаторами конкурсу;

Критерії оцінки творчих робіт:

* творчий підхід;
* заборона копіювання та запозичення чужих ідей;
* повне розкриття заданої теми;
* наочність;
* посилання на використані джерела;
* ексклюзивність (мало відомі архітектурні об’єкти);
* командне виконання.

Умови подачі робіт: Команда повинна зареєструватися надіславши http://www.eu.sumy.ua/fileadmin/user_upload/files_news/Anketa_Registration.doc на електронну адресу info@eu.sumy.ua з 30 березня по 6 квітня 2010 року.

Подавати дослідницькі роботи можна на електронну адресу info@eu.sumy.ua або за адресою Центру європейської інформації: вул. Героїв Сталінграда, 10, 40030, Суми, Україна (Сумська обласна бібліотека ім. Н.К. Крупської, 3-й поверх). Останній термін подачі – 17:00, 30 квітня 2010 року.

Конкурс проводиться у два етапи: І – заочний (підготовка та оцінювання проектів); ІІ – презентація кращих робіт, визначених журі конкурсу, перед громадськістю міста. Визначення переможців конкурсу: На І етапі конкурсна комісія визначає кращі роботи. На ІІ етапі конкурсу, під час презентації проектів, конкурсною комісією, учасниками презентації та представниками громадськості області спільно визначається роботи-переможці конкурсу.

Підведення результатів обласного конкурсу буде проведено в Сумах до 8 травня 2010 року.

Всі учасники конкурсу отримують сертифікати про участь. Переможці конкурсу отримають можливість поїхати на святкування Дня Європи до м. Чернівці.
Розділ: Анонси Переглядів: 725 | Розміщено: 6 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :