Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи–2014 в Сумах: традиційне свято з новим запалом

Святкування Днів Європи в Україні – явище вже досить традиційне. З квітня 2003 року за указом Президента України цей день відзначається у третю неділю травня на державному рівні. Але не дивлячись на те, що це свято давно знайоме сумчанам, цього разу святкування Днів Європи було особливим – переповненим відчуттям того, що Європа у її повному сенсі стала до нас ще ближче.

«…Наша місія – сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…» саме таке формулювання написано в Статуті міжнародної громадської організації «Центр європейських ініціатив», сумський осередок якої й займається організацією «європейських» свят у нашому місті.

Цього року організатори вирішили трохи відійти від стандартів та замість одного масштабного заходу зробити велику кількість менших за територією та одночасними учасниками, але не менш цікавих та пізнавальних. У межах проекту з 15 по 23 травня було проведено виставки, конкурси, тренінги, бесіди та багато іншого.     » читати далі »

Запрошуємо на святкування Дня Європи в Сумах

З 15 по 5 червня 2013 у м. Суми відбудеться ряд різноманітних загальноміських заходів, присвячених святкуванню Дня Європи. Організаторами свята виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумською ОДА, Сумською міською радою, Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Ради Європи та Міжнародного фонду «Відродження». День Європи в Сумах проходитиме в рамках загальноукраїнської кампанії, що проводиться Мережею центрів європейської інформації України.     » читати далі »
c904c0621f.jpg (45. Kb)

Новини, Анонси

20 січня 2012

Євроклубівці Сумщини візьмуть участь у чемпіонаті з «вуличного футболу»

У грудні 2011 року СМГО «Центр європейських ініціатив» отримала підтвердження на участь у міжнародному молодіжному проекті «TriM», в рамках якого команди із України, Польщі та Німеччини зіграють у «вуличний футбол». Це своєрідний альтернативний чемпіонат «Євро-2012», участь у якому можуть брати футболісти-аматори.
p1130739.jpg (20.16 Kb)

Новини

20 січня 2012

Центр європейських ініціатив та УАБД підписали угоду про співпрацю

18 січня СМГО «Центр європейських ініціатив» та Українська академія Банківської справи (в рамках діяльності Інформаційного центру ЄС УАБД) підписали угоду про співробітництво в освітній та інформаційно-просвітницькій діяльності. Зокрема, поширення інформації про Європейський Союз, програми та діяльність ЄС, сприяння поглибленню відносин між Україною і ЄС, впровадженню демократичних цінностей та розвитку України відповідно до європейських стандартів.

Новини, Анонси

12 січня 2012

Набір учасників на SMART «Лідерство та журналістика» у лютому

Запрошуємо шкільну молодь підвищити рівень англійської мови, розвинути лідерські якості та спробувати себе у якості журналістів разом із проектом SMART. Міжнародний молодіжний проект SMART Leadership & Journalism відбудеться 18-19 лютого 2012 року поблизу м. Суми.
smart_logo_1.jpg (47.08 Kb)

Новини

9 січня 2012

Відбір учасників тренінгу «Можливості Європейського молодіжного фонду для України»

Запрошуємо подавати заявки на участь у тренінгу «Можливості Європейського молодіжного фонду для України», що відбудеться 27-29 січня 2012 року в місті Суми. Мета тренінгу – підвищити обізнаність громадських організацій про можливості, які надає Рада Європи для реалізації молодіжних проектів в сфері освіти про права людини. Організатори – громадська організація «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ «Відродження».

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (21)

Календар публікацій на сайті

« Січень 2012 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :