Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи–2014 в Сумах: традиційне свято з новим запалом

Святкування Днів Європи в Україні – явище вже досить традиційне. З квітня 2003 року за указом Президента України цей день відзначається у третю неділю травня на державному рівні. Але не дивлячись на те, що це свято давно знайоме сумчанам, цього разу святкування Днів Європи було особливим – переповненим відчуттям того, що Європа у її повному сенсі стала до нас ще ближче.

«…Наша місія – сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…» саме таке формулювання написано в Статуті міжнародної громадської організації «Центр європейських ініціатив», сумський осередок якої й займається організацією «європейських» свят у нашому місті.

Цього року організатори вирішили трохи відійти від стандартів та замість одного масштабного заходу зробити велику кількість менших за територією та одночасними учасниками, але не менш цікавих та пізнавальних. У межах проекту з 15 по 23 травня було проведено виставки, конкурси, тренінги, бесіди та багато іншого.     » читати далі »

Запрошуємо на святкування Дня Європи в Сумах

З 15 по 5 червня 2013 у м. Суми відбудеться ряд різноманітних загальноміських заходів, присвячених святкуванню Дня Європи. Організаторами свята виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумською ОДА, Сумською міською радою, Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Ради Європи та Міжнародного фонду «Відродження». День Європи в Сумах проходитиме в рамках загальноукраїнської кампанії, що проводиться Мережею центрів європейської інформації України.     » читати далі »
c904c0621f.jpg (45. Kb)

Новини

26 грудня 2011

Святкова зустріч євроклубівці під мелодії новорічних пісень

Напередодні святкування Нового року євроклубівці міста організували новорічний фестиваль євроклубів. Уже третій рік поспіль школярі зустрічають Новий рік у святковій атмосфері. Цього року новорічна зустріч відбулася на базі школи № 23 під інсценування новорічних пісень.

Новини

8 грудня 2011

Центр європейських ініціатив підбив підсумки європейського року волонтерства в Сумах

8 грудня громадська організація «Центр європейських ініціатив», яка покликана сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні, підбила підсумки року волонтерства в м. Суми. Протягом 2011 року ЦЄІ реалізував низку волонтерських проектів для молоді, які спрямовані на підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції та проголошення європейських цінностей.
dsc_0822.jpg (19.09 Kb)

Новини

7 грудня 2011

Координатори євроклубів Сумщини взяли участь у Міжнародному проекті "Learn to make decisions"


Із 31 жовтня по 4 листопада представники євроклубів Сумщини Олена Золотавіна та Наталія Сидоренко брали участь у міжнародному проекті "Learn to make decisions" в Празі (Чеська Республіка). Організатором виступила EAICY - European association of leisure time institutions for children and youth (Чехія). Партнер із України – СМГО «Центр європейських ініціатив».

6e9f4e3b01.jpg (36.71 Kb)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (21)

Календар публікацій на сайті

« Грудень 2011 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :