Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи–2014 в Сумах: традиційне свято з новим запалом

Святкування Днів Європи в Україні – явище вже досить традиційне. З квітня 2003 року за указом Президента України цей день відзначається у третю неділю травня на державному рівні. Але не дивлячись на те, що це свято давно знайоме сумчанам, цього разу святкування Днів Європи було особливим – переповненим відчуттям того, що Європа у її повному сенсі стала до нас ще ближче.

«…Наша місія – сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…» саме таке формулювання написано в Статуті міжнародної громадської організації «Центр європейських ініціатив», сумський осередок якої й займається організацією «європейських» свят у нашому місті.

Цього року організатори вирішили трохи відійти від стандартів та замість одного масштабного заходу зробити велику кількість менших за територією та одночасними учасниками, але не менш цікавих та пізнавальних. У межах проекту з 15 по 23 травня було проведено виставки, конкурси, тренінги, бесіди та багато іншого.     » читати далі »

Запрошуємо на святкування Дня Європи в Сумах

З 15 по 5 червня 2013 у м. Суми відбудеться ряд різноманітних загальноміських заходів, присвячених святкуванню Дня Європи. Організаторами свята виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумською ОДА, Сумською міською радою, Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Ради Європи та Міжнародного фонду «Відродження». День Європи в Сумах проходитиме в рамках загальноукраїнської кампанії, що проводиться Мережею центрів європейської інформації України.     » читати далі »
c904c0621f.jpg (45. Kb)

Новини

28 листопада 2011

Координатори євроклубів налагоджували співпрацю з іноземним волонтером


25-26 листопада близько 28 координаторів євроклубів із Сумської області взяли участь у тренінгу «Ефективна співпраця з іноземним волонтером у євроклубі». Він проходив у рамках проекту «Центр європейської інформації» на базі СП «Ровесник». Організатором заходу виступила СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
4e0b310a.jpg (31.37 Kb)

Новини

25 листопада 2011

Євроклубівці вивчали інші культури під соусом «Loveat»

Протягом тижня – 13-20 листопада 2011 року - євроклубівці міста Суми та Сумської області брали участь у міжнародному німецько-польсько-українському проекті «Loveat». Він проходив у Польщі й був спрямований, на обмін кулінарними традиціями країн-учасниць, розвиток творчих можливостей молоді, а також на побудову взаєморозуміння між молоддю з різних країн.

9b009ba6.jpg (36.85 Kb)

Новини

8 листопада 2011

«Розумні» осінні канікули зі SMARTом у Польщі

Протягом тижня з 22 по 30 жовтня школярі Сумщини подорожували та навчалися в рамках міжнародного молодіжного проекту SMART у Польщі. За цей час молоді вдалося підвищити рівень володіння англійською та польською мовами, побувати на незабутніх екскурсіях, взяти участь у креативних майстер-класах для розвитку кругозору, а також насолодилися цікавим спілкуванням із ровесниками та знайти нових друзів.

c5cd2072b7.jpg (36.06 Kb)

Новини

1 листопада 2011

Новорічний табір SMART: набір учасників розпочато!

Запрошуємо шкільну молодь відсвяткувати Новий Рік разом! SMART - це, як завжди, нові та страрі друзі, море позитивних емоцій та вражень, розширення кругозору та можливість підвищити власний рівень знання англійської мови.
smart_logo_1.jpg (47.08 Kb)

Новини

1 листопада 2011

«Ефективна співпраця з іноземним волонтером в євроклубі»: тренінг для координаторів

Запрошуємо координаторів євроклубів з Сумської області взяти участь у тренінгу «Ефективна співпраця з іноземним волонтером в євроклубі», котрий проходитиме у рамках проекту «Центр європейської інформації». Тренінг відбудеться 25-26 листопада 2011 року у м. Суми. Організатором заходу виступає ГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ «Відродження».

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (21)

Календар публікацій на сайті

« Листопад 2011 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :