Центр європейської інформації в м. Суми

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи–2014 в Сумах: традиційне свято з новим запалом

Святкування Днів Європи в Україні – явище вже досить традиційне. З квітня 2003 року за указом Президента України цей день відзначається у третю неділю травня на державному рівні. Але не дивлячись на те, що це свято давно знайоме сумчанам, цього разу святкування Днів Європи було особливим – переповненим відчуттям того, що Європа у її повному сенсі стала до нас ще ближче.

«…Наша місія – сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…» саме таке формулювання написано в Статуті міжнародної громадської організації «Центр європейських ініціатив», сумський осередок якої й займається організацією «європейських» свят у нашому місті.

Цього року організатори вирішили трохи відійти від стандартів та замість одного масштабного заходу зробити велику кількість менших за територією та одночасними учасниками, але не менш цікавих та пізнавальних. У межах проекту з 15 по 23 травня було проведено виставки, конкурси, тренінги, бесіди та багато іншого.     » читати далі »

Запрошуємо на святкування Дня Європи в Сумах

З 15 по 5 червня 2013 у м. Суми відбудеться ряд різноманітних загальноміських заходів, присвячених святкуванню Дня Європи. Організаторами свята виступають СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумською ОДА, Сумською міською радою, Мережею євроклубів Сумщини за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Ради Європи та Міжнародного фонду «Відродження». День Європи в Сумах проходитиме в рамках загальноукраїнської кампанії, що проводиться Мережею центрів європейської інформації України.     » читати далі »
c904c0621f.jpg (45. Kb)

Новини

29 вересня 2011

Переїзна фотовиставка «Все ще повертаючись до Криму…»

27 вересня на базі Сумської муніципальної галереї відбулося відкриття переїзної фотовиставки «Все ще повертаючись до Криму…». Її привезли привезли до Сум школярі ЗОШ № 25 у рамках проекту «Все ще повертаючись до Криму…», організованої Регіональним благодійним фондом «Резонанс» (м. Львів) за фінансової підтримки Фундації «Пам'ять, відповідальність, майбутнє» (Німеччина). Партнером проекту з міста Суми виступила громадська організація «Центр європейських ініціатив». Виставка присвячена дотриманню прав людини, зокрема проблемі національних меншин – кримських татар – в Україні.
p92707.jpg (23.08 Kb)

Новини

28 вересня 2011

SMART: культура народів світу власноруч

Протягом трьох днів 23-25 вересня у санаторії «Ровесник» розпочав свою роботу міжнародний молодіжний табір SMART. Понад 70 школярів із міста Суми та Сумської області (Суми, Конотоп, Охтирка, Лебедин) разом із волонтерами Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби із США, Польщі та України весело проводили час на тему: “International Crafts”. Організатором заходу виступила СМГО «Центр європейських ініціатив».

Новини

1 вересня 2011

Волонтерство перетнуло кордони

Майже два тижня – 15-27 серпня - представники із шести країн Європи брали участь в молодіжному обміні «EVS – Crossing Borders» за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу.
7366c7d15c.jpg (38.45 Kb)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (21)

Календар публікацій на сайті

« Вересень 2011 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Суми
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :